اخبار کانون

برگزاری انتخابات در هر كشوری تجلی مشاركت آحاد مردم در تعیین سرنوشت خویش است. یكی از ویژگی های متمایز انقلاب اسلامی مراجعه به آرای عمومی از بدو پیروزی و برگزاری مستمر انتخابات حتی در دوران جنگ تحمیلی است. در این راستا كانون کارشناسان رسمی دادگستری استان زنجان باتوجه به نقش انتخابات در تحقق دموكراسی و جایگاه ویژه آن در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، ملّت آگاه و هوشیار ایران را به حضور در انتخابات 8 تیر 1403 دعوت می نماید و آمادگی خود را برای كمك به مجریان انتخابات در اجرای دقیق و تام قانون اعلام می كند. همچنین تمامی نامزدها، عوامل اجرایی و ناظران را به رعایت دقیق قانون توصیه نموده و امیدوار است انتخابات در چهارچوب قانون و در سلامت كامل برگزار گردد. در پایان انتظار دارد هر شخصی كه اعتماد اكثریت مردم و افتخار خادمی ملت را كسب كند علاوه بر اجرای دقیق قانون اساسی به اصلی ترین مطالبات مردم توجه ویژه كند و فشار حداكثری موجود را با تمام توان كاهش و پاسخ شایسته ای به همراهی و حمایت مردم در پاسداری از حقوق اساسی و شهروندی بدهد.

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

ﻭ ﻫﺮﮔﺰ ﮔﻤﺎﻥ ﻣﺒﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﺧﺪﺍ ﻛﺸﺘﻪ ﺷﺪﻧﺪ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ، ﺑﻠﻜﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﻧﺰﺩ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺷﺎﻥ ﺭﻭﺯﻱ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﻰ ﺷﻮﻧﺪ

آل عمران آیه ۱۶۹

شهادت خادم الرضا ، خادم ملت ایران حضرت آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور مردمی و محبوب و هیئت همراه را به محضر حضرت ولی عصر (عج) ، رهبر عظیم الشان انقلاب و ملت شریف ایران تسلیت عرض مینماییم.

کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان زنجان

 در این دیدار که در محل اتاق جلسات کانون کارشناسان برگزار گردید که در ابتدا ریئس هیات مدیره کانون ، ضمن تبریک انتخاب ایشان به عنوان نماینده مجلس ، به بیان مشکلات ، مسائل و دغددغه های حوزه کارشناسی پرداختند. و در ادامه آقای مهندس سید جمال موسوی که از اعضای پیشکسوت کانون هستند خواستار تعامل بیشتر با اعضای کانون و برگزاری جلسات متعدد با اعضاء جهت احصاء مشکلات و پیشنهادات شدند  و مقرر گردید با هماهنگی شورای عالی کارشناسان جلسات مشترک با ترکیب ریاست محترم شورا و کمسیونهای تخصصی مربوطه در خصوص مسائل مختلف به ویژه قانون تسهیل برگزار گردد.

 

دوره ارزش گذاری دارایی های نامشهود

برگزاری دوره ی اصول گزارش نویسی مورخه 1402/08/17 با حضور دکتر محمدرضا محمدیان از اساتید و پژوهشگران برجسته کشوری

مراسم تجلیل از پیشکسوتان کارشناس در روز بزرگداشت کارشناسان، یکشنبه یکم آبان ماه

فایل آموزشی سامانه 2020

مراسم تحلیف کارآموزان روز یکشنبه مورخ 1402/04/18 با حضور جناب آقای منصور مختاری معاونت محترم قضایی منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان زنجان و هیات مدیره ی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان زنجان در محل سالن اجتماعات دادگستری کل استان زنجان برگزار گردید.

مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان زنجان روز یکشنبه مورخ 1402/03/28 ساعت 16:00 بصورت مجازی در محل کانون با حضور ناظر محترم شورای عالی جناب آقای امیرسقراط نظمی برگزار شد.

در روز سه شنبه مورخه داوزدهم اردیبهشت ماه به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته تجلیل از مقام شامخ اساتید و معلمان طی مراسمی ویژه از زحمات و تلاشهای سرهنگ ساسان نظری رئیس هیات مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری بعنوان مدرس نمونه با اهداء لوح توسط سردار فرماندهی فراجای استان و روسای محترم عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و مدیران ارشد و معاونین در محل سالن همایش استاد ناجا تقدیر بعمل آمد.

به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر رئیس هیات مدیره کانون به همراه تعدادی از اعضاء و کارشناسان زیر مجموعه در محل اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان حاضر و ضمن تبریک در خصوص مسائل و موضوعات مربوطه و تعیین و تکلیف اتاق داوری و رفع موانع و مشکلات موجود به مذاکره و رایزنی پرداختند در ادامه جلسه جناب دکتر جعفریمدیرکل محترم اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی ضمن تشکر از حضور مدیر و اعضای کانون استان و تقدیر از زحمات همکاران در خصوص حل موانع و مشکلات فیمابین دستورات مقتضی صادر نمودند.

در ساعت 8:00 مورخ 07/ 02/ 1402 جلسه هماهنگی و تعامل با حضور رئیس محترم سازمان امنیت و اطلاعات و ریاست محترم اداره گذرنامه فراجای استان و رئیس هیات مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان در محل کانون برگزار و ضمن امضاء تفاهم نامه همکاری در راستای موضوعات مرتبط به تبادل نظر پرداختند.

 

 

چاپ کتاب مشخصات کارشناسان سال 1402

مراسم تجلیل از سرهنگ ساسان نظری ناسی ریاست محترم کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان زنجان

در مورخه 22/ 12/ 1401 طی مراسمی در محل پردیس نیروی انتظامی استان زنجان و با حضور فرماندهی محترم، ریاست محترم عقیدتی سیاسی، ریاست حفاظت اطلاعات و تعداد یا اساتید دانشگاه و کارآگاهان شاغل در نیروی انتظامی با اهدا هدایا و لوح تقدیر از زحمات سی ساله کارآگاه بازنشسته ساسان نظری تقدیر به عمل آمده و در ادامه جلسه نیز رئیس هیات مدیره کانون به ایراد سخن پرداختند و ضمن تشکر از مجریان برنامه در خصوص نقش و جایگاه پلیس علمی بویژه در راستای انجام وظایف کارشناسی مطالبی را ایراد نمودند.

دوره مبانی استفاده از نقشه در مسائل کارشناسی 

دسترسی به کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان زنجان

  • زنجان - مجتمع ادارات- انتهای خیابان فروردین- خیابان حر
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 3 - 33410962